Volg Hart van Nederland

Gezin schooldirecteur bedreigd om ophef rond musical

30 juli 2020, 17:41

De vrouw en kinderen van de directeur van de Anninksschool in Hengelo worden bedreigd. De directeur is onderwerp van discussie omdat hij "vanuit goede intenties een verkeerde beslissing heeft genomen", aldus een van de ouders. De gemoederen lopen hoog op en er worden zelfs Kamervragen gesteld.

Link gekopieerd

Fragmenten

Ontvang onze nieuwsbrief

Wil je persoonlijke en indrukwekkende verhalen, met het laatste (positieve of regionale) nieuws, tips en achtergrond, in je mailbox ontvangen? Meld je dan aan voor de nieuwsbrief.

Meld je aan voor onze wekelijkse nieuwsbrief met daarin het laatste nieuws en aanbiedingen die wijzelf of in samenwerking met onze partners organiseren. Je kunt je op ieder moment afmelden. Zie voor meer informatie de privacyverklaring.

© 2025 Talpa Network. Alle rechten voorbehouden. Geen tekst- en datamining.