Volg Hart van Nederland

BBB stijgt flink dankzij 'Mona-effect', Keijzer favoriete premierskandidaat

2 sep 2023, 22:34

De BBB lijkt fors te winnen dankzij het 'Mona-effect', zo blijkt uit de nieuwste peiling van Peil.nl van Maurice de Hond. De partij van Caroline van der Plas met de kersverse premierskandidaat Mona Keijzer stijgt flink en wint vier zetels. Keijzer is bij de kiezers direct de favoriete premierskandidaat, blijkt uit het onderzoek.

Link gekopieerd

Fragmenten

Ontvang onze nieuwsbrief

Wil je persoonlijke en indrukwekkende verhalen, met het laatste (positieve of regionale) nieuws, tips en achtergrond, in je mailbox ontvangen? Meld je dan aan voor de nieuwsbrief.

Meld je aan voor onze wekelijkse nieuwsbrief met daarin het laatste nieuws en aanbiedingen die wijzelf of in samenwerking met onze partners organiseren. Je kunt je op ieder moment afmelden. Zie voor meer informatie de privacyverklaring.

© 2025 Talpa Network. Alle rechten voorbehouden. Geen tekst- en datamining.