Volg Hart van Nederland

Russen ontkennen dat gifaanval op Syrië plaatsvond

Politiek

26 apr 2018, 20:38

Link gekopieerd

Volgens Rusland was de laatste gifaanval in het Syrische Douma in scène gezet door de Witte Helmen, een hulporganisatie die door het westen wordt gesteund en tot doel heeft Syrische burgers te beschermen. De Russischs ambassadeur liet donderdag in een persconferentie beelden zien van vermeende slachtoffers van de aanval en wil daarmee aantonen dat met deze mensen helemaal niets aan de hand is. Ruslandkenner Tony van der Togt vindt het zorgelijk dat Rusland opnieuw een 'mist van informatie' optrekt. "Dat deden ze na de gifaanval op Skrypal en zijn dochter ook. Het enige wat ze hiermee bereiken is dat straks helemaal niemand ze nog geloofd."

Ontvang onze nieuwsbrief

Wil je persoonlijke en indrukwekkende verhalen, met het laatste (positieve of regionale) nieuws, tips en achtergrond, in je mailbox ontvangen? Meld je dan aan voor de nieuwsbrief.

Meld je aan voor onze wekelijkse nieuwsbrief met daarin het laatste nieuws en aanbiedingen die wijzelf of in samenwerking met onze partners organiseren. Je kunt je op ieder moment afmelden. Zie voor meer informatie de privacyverklaring.

© 2025 Talpa Network. Alle rechten voorbehouden. Geen tekst- en datamining.