Volg Hart van Nederland

Ouders en oud-leerlingen in de bres voor passend onderwijs Oss

Politiek

19 juni 2018, 18:11

Link gekopieerd

Het is een begrip in Oss: Den Bongerd, een middelbare school waar kinderen met een volle rugzak onderwijs kunnen genieten. Maar de locatie moet sluiten en de leerlingen moeten opgaan in het geweld van de grote scholengemeenschap waar Den Bongerd onder valt. Een ramp, zeggen ouders en (oud-)leerlingen die aan den lijve ondervonden hebben wat de voordelen van het kleine schooltje zijn. En dus gaan ze tot aan Den Haag aan toe actie voeren, gesteund door de SP met Ossenaar Lilian Marijnissen aan het roer.

Ontvang onze nieuwsbrief

Wil je persoonlijke en indrukwekkende verhalen, met het laatste (positieve of regionale) nieuws, tips en achtergrond, in je mailbox ontvangen? Meld je dan aan voor de nieuwsbrief.

Meld je aan voor onze wekelijkse nieuwsbrief met daarin het laatste nieuws en aanbiedingen die wijzelf of in samenwerking met onze partners organiseren. Je kunt je op ieder moment afmelden. Zie voor meer informatie de privacyverklaring.

© 2025 Talpa Network. Alle rechten voorbehouden. Geen tekst- en datamining.