Volg Hart van Nederland

Nekvel-docent Gerrit krijgt de vaas van Klaas: "Hij verdient geen gesar en gescheld”

Politiek

1 feb 2019, 12:39

Link gekopieerd

Volgens de VVD is nekvel-docent Gerrit “een doener”. Als blijk van waardering hebben ze hem daarom een vaas met bloemen van Klaas Dijkhoff gegeven. Op Facebook schrijft de regeringspartij: “Een man die na zijn pensionering als onderwijsassistent aan de slag ging, omdat hij wat wilde betekenen voor de maatschappij. Hij verdient geen gesar en gescheld, maar respect. Hij verdient onze steun, omdat hij leerlingen wat wil bijbrengen.” Gerrit Keeman werd een week voor zijn geplande pensioen op non-actief gezet door de school waar hij werkzaam was. Het Kennemer College in Heemskerk deed dat naar aanleiding van een video, waarin Keeman een leerling bij zijn nek pakt en de klas uitstuurt. Lees ook: Kennemer College biedt excuses aan voor schorsen nekvel-docent Heemskerk

Een mooier en nog beter Nederland

Volgens de VVD probeert Gerrit Nederland beter te maken. “Dan ben je een doener en help je om het vaasje, dat Nederland symboliseert, vast te houden. Gerrit staat symbool voor al die docenten die zich elke dag opnieuw inzetten voor een mooier en nog beter Nederland.” Lees ook: Geschorste leraar reageert: ‘Laat mijn moeder niet voor hoer uitmaken’ De inmiddels oud-onderwijsassistent kreeg de vaas met bloemen overhandigt door overhandigde VVD-onderwijswoordvoerder Rudmer Heerema. Beeld: VVD Facebook Deze reportage was eerder te zien bij Hart van Nederland

Ontvang onze nieuwsbrief

Wil je persoonlijke en indrukwekkende verhalen, met het laatste (positieve of regionale) nieuws, tips en achtergrond, in je mailbox ontvangen? Meld je dan aan voor de nieuwsbrief.

Meld je aan voor onze wekelijkse nieuwsbrief met daarin het laatste nieuws en aanbiedingen die wijzelf of in samenwerking met onze partners organiseren. Je kunt je op ieder moment afmelden. Zie voor meer informatie de privacyverklaring.

© 2026 Talpa Network. Alle rechten voorbehouden. Geen tekst- en datamining.