
Politiek
25 juni 2018, 23:28
Roby Koreman is het ongeldig verklaarde examen een groot drama. Zij was afgelopen jaar erg ziek, maar wist ondanks de pijn en vele operaties toch te slagen. Nu lijkt dat allemaal voor niets te zijn geweest. Het gaat ondertussen wat beter met Roby, maar na een middenrifbreuk en een mislukte operatie kreeg ze vorig jaar veel fysieke klachten en moest ze onder het mes.
Ondanks de vele ziekenhuisbezoeken, bleef ze naar school gaan. “Ik had iedere ochtend voor de examens zoveel pijn, de tranen stonden dan in mijn ogen, en toch ging ik”, vertelt Roby geëmotioneerd. “Toen ik hoorde dat mijn diploma ongeldig verklaard werd, raakte ik compleet in paniek. Roby schreef een emotionele oproep aan de onderwijsinspectie en hoopt met heel haar hart op een oplossing.
Wat moet er gebeuren met de leerlingen wiens diploma ongeldig is verklaard? Wij vroegen het ons panel van Wat vindt Nederland: Lees hier alles over het eindexamen-debacle op het VMBO Maastricht
Meld je aan voor onze wekelijkse nieuwsbrief met daarin het laatste nieuws en aanbiedingen die wijzelf of in samenwerking met onze partners organiseren. Je kunt je op ieder moment afmelden. Zie voor meer informatie de privacyverklaring.