Volg Hart van Nederland

Hekwerk moet hoogbejaarde man beschermen tegen criminelen

Politiek

19 aug 2018, 22:32

Link gekopieerd

Na drie woningovervallen vonden de buren van de 86-jarige Jan van der Ent het welletjes; hun buurman mag niet nog eens het slachtoffer worden van een geweldsmisdrijf. En dus plaatsten ze eigenhandig een tralies voor zijn deur. De hoogbejaarde Rotterdammer voelt zich een stuk veiliger, maar de lokale politiek vraagt zich af of dit niet de omgekeerde wereld is...niet de boeven maar de bejaarden achter slot en grendel.

Ontvang onze nieuwsbrief

Wil je persoonlijke en indrukwekkende verhalen, met het laatste (positieve of regionale) nieuws, tips en achtergrond, in je mailbox ontvangen? Meld je dan aan voor de nieuwsbrief.

Meld je aan voor onze wekelijkse nieuwsbrief met daarin het laatste nieuws en aanbiedingen die wijzelf of in samenwerking met onze partners organiseren. Je kunt je op ieder moment afmelden. Zie voor meer informatie de privacyverklaring.

© 2025 Talpa Network. Alle rechten voorbehouden. Geen tekst- en datamining.