
Politiek
12 mrt 2021, 10:45
De politie heeft twee boetes uitgedeeld en één iemand aangehouden bij de aankomst van Thierry Baudet op het politiebureau in Emmeloord.
De Forum voor Democratie-leider moest zich daar vrijdagochtend melden vanwege handen schudden tijdens een campagnedag op Urk. Aanhangers van de politicus lieten van zich horen. Ze ontvingen hem met veel gejoel en luid applaus.
Een vrouw is helemaal uit Zutphen komen rijden om Baudet een hart onder de riem te steken. "Belachelijk dat je je moet melden bij de politie omdat je handjes schudt", vindt ze. En een ander: "Natuurlijk, dit is corona, maar het is alleen gevaarlijk voor de kwetsbaren. Laat de rest van Nederland vrij." "Belachelijk dat hij zich moet melden. Dit is ophef om niks", vindt een andere boze aanwezige. "Ik ben sowieso faliekant tegen alle coronaregels."
Meld je aan voor onze wekelijkse nieuwsbrief met daarin het laatste nieuws en aanbiedingen die wijzelf of in samenwerking met onze partners organiseren. Je kunt je op ieder moment afmelden. Zie voor meer informatie de privacyverklaring.