Volg Hart van Nederland

ZIEN: Koppige koe in water bezorgt hulpdiensten problemen

Dieren

2 mei 2023, 09:44

Link gekopieerd

De brandweer heeft haar handen maandagavond vol gehad aan het vangen van een koe. Het dier was in een recreatieplas in het Gelderse dorp Bussloo terechtgekomen.

Toen de brandweer bij het water aankwam, bleek de koe al uit het water te zijn, maar daarmee was de inzet van de hulpverleners nog niet voorbij. Ze zorgden ervoor dat de koe niet weg kon lopen en zetten een gebied af in afwachting van de boer.

Niet makkelijk te vangen

Bij aankomst van de eigenaar moest het rund nog wel even gevangen worden. Dit ging niet zonder slag of stoot. De koe wist telkens te ontkomen en sprong zelfde meerdere keren opnieuw het water in. Het duurde uiteindelijk anderhalf uur voordat het dier was gevangen en naar de veewagen kon worden begeleid.

Beeld: SPSMedia/Luciano de Graaf

Ontvang onze nieuwsbrief

Wil je persoonlijke en indrukwekkende verhalen, met het laatste (positieve of regionale) nieuws, tips en achtergrond, in je mailbox ontvangen? Meld je dan aan voor de nieuwsbrief.

Meld je aan voor onze wekelijkse nieuwsbrief met daarin het laatste nieuws en aanbiedingen die wijzelf of in samenwerking met onze partners organiseren. Je kunt je op ieder moment afmelden. Zie voor meer informatie de privacyverklaring.

© 2025 Talpa Network. Alle rechten voorbehouden. Geen tekst- en datamining.