Volg Hart van Nederland
Vijftig kalfjes gered bij brand in Dwingeloo

Vijftig kalfjes gered bij brand in Dwingeloo

Dieren

12 juni 2017, 06:29

Link gekopieerd

Bij een brand in Dwingeloo in Drenthe zijn 49 kalfjes gered. Een kalfje, dat het dichtst bij het vuur had gestaan, overleed naderhand aan de gevolgen van inademing van de rook. De brand brak rond middernacht uit bij een boerderij aan de Lheebroek, in een loods waar tractoren en andere machines stonden opgeslagen. Gekoppeld aan die schuur stond een stal met de kalfjes. Alle andere dieren zijn in veiligheid gebracht, aldus de brandweer. De kalfjes staan nog steeds in de grote schuur, maar zo ver mogelijk weg van de brand, die grotendeels geblust is. Ook de koeien in een andere stal zijn niet gewond geraakt. Beeld: Persbureau Meter

Ontvang onze nieuwsbrief

Wil je persoonlijke en indrukwekkende verhalen, met het laatste (positieve of regionale) nieuws, tips en achtergrond, in je mailbox ontvangen? Meld je dan aan voor de nieuwsbrief.

Meld je aan voor onze wekelijkse nieuwsbrief met daarin het laatste nieuws en aanbiedingen die wijzelf of in samenwerking met onze partners organiseren. Je kunt je op ieder moment afmelden. Zie voor meer informatie de privacyverklaring.

© 2025 Talpa Network. Alle rechten voorbehouden. Geen tekst- en datamining.