Volg Hart van Nederland
Subsidie voor mensen die zich omscholen naar konijnenfluisteraar

Subsidie voor mensen die zich omscholen naar konijnenfluisteraar

Dieren

9 juni 2018, 09:59

Link gekopieerd

Wil je je laten omscholen, maar weet je niet tot wat? Dan is verhuizen naar België misschien een optie. Daar kan je subsidie krijgen van de Belgische overheid om bijvoorbeeld konijnengedragstherapeut te worden. Volgens de opleiding als konijnengedragstherapeut gaan deelnemers probleemkonijnen en hun eigenaars begeleiden en het probleem oplossen. De opleiding kost rond de 2.700 euro volgens Het Nieuwsblad. Meerdere parlementsleden hebben twijfels over de cursussen die worden gegeven. Zo laat Peter van Rompuy weten: “In totaal zijn 1.900 bedrijven erkend, die opleidingen mogen aanbieden die Vlaamse subsidies krijgen. Er staan enkele dienstverleners op die lijst waarbij vraagtekens geplaatst kunnen worden.”

Ontvang onze nieuwsbrief

Wil je persoonlijke en indrukwekkende verhalen, met het laatste (positieve of regionale) nieuws, tips en achtergrond, in je mailbox ontvangen? Meld je dan aan voor de nieuwsbrief.

Meld je aan voor onze wekelijkse nieuwsbrief met daarin het laatste nieuws en aanbiedingen die wijzelf of in samenwerking met onze partners organiseren. Je kunt je op ieder moment afmelden. Zie voor meer informatie de privacyverklaring.

© 2025 Talpa Network. Alle rechten voorbehouden. Geen tekst- en datamining.