Volg Hart van Nederland
Ooievaar vliegt motor in: Boeing 737 moet uit voorzorg landen op Schiphol

Ooievaar vliegt motor in: Boeing 737 moet uit voorzorg landen op Schiphol

Dieren

25 juli 2022, 12:29

Link gekopieerd

Een Boeing 737 van Transavia die maandagochtend op weg was vanuit Rotterdam naar de Kroatische stad Split, moest uit voorzorg landen op Schiphol. Kort na het opstijgen vloog er namelijk een ooievaar de motor in.

Het vliegtuig steeg rond 07.10 uur op vanaf Rotterdam The Hague Airport met 145 passagiers aan boord. Toen de ooievaar de motor in vloog, besloot cockpitbemanning besloot uit te wijken naar Schiphol om daar een voorzorgslanding te maken.

Ander vliegtuig

Een woordvoerder van Transavia laat aan Hart van Nederland weten dat de vakantiegangers rond 10.15 uur alsnog naar Split konden vliegen vanaf Schiphol. Dat gebeurde wel met een ander toestel. De Boeing bleef achter voor technische controle.

Ontvang onze nieuwsbrief

Wil je persoonlijke en indrukwekkende verhalen, met het laatste (positieve of regionale) nieuws, tips en achtergrond, in je mailbox ontvangen? Meld je dan aan voor de nieuwsbrief.

Meld je aan voor onze wekelijkse nieuwsbrief met daarin het laatste nieuws en aanbiedingen die wijzelf of in samenwerking met onze partners organiseren. Je kunt je op ieder moment afmelden. Zie voor meer informatie de privacyverklaring.

© 2025 Talpa Network. Alle rechten voorbehouden. Geen tekst- en datamining.