Volg Hart van Nederland

Man die dode konijnen dumpte in Achterhoek meldt zich bij politie

Dieren

8 nov 2018, 11:09

Link gekopieerd

Een man heeft zich bij de politie gemeld met de mededeling dat hij degene is die in totaal acht dode konijnen dumpte in de Achterhoek. Hij beweert dat hij ze wilde voeren aan zijn slangen maar dat het niet doorging omdat de konijnen te groot waren... Vijf dode konijntjes werden zondag gevonden in een bos in Lievelde en dinsdag werden er nog drie aangetroffen in een sloot in Lichtenvoorde, zo'n tien kilometer verderop. De konijnen hadden zware verwondingen en al hun botten bleken gebroken. Lees ook: Vreselijke vondsten Achterhoek: acht dode konijntjes, alle botjes gebroken De politie gaat onderzoeken hoe de konijntjes om het leven zijn gekomen: heeft de slangenhouder ze dood gekocht, of zelf op een vreselijke manier om het leven gebracht? https://www.facebook.com/dierenhulpverlening/posts/2010177642380859?

Ontvang onze nieuwsbrief

Wil je persoonlijke en indrukwekkende verhalen, met het laatste (positieve of regionale) nieuws, tips en achtergrond, in je mailbox ontvangen? Meld je dan aan voor de nieuwsbrief.

Meld je aan voor onze wekelijkse nieuwsbrief met daarin het laatste nieuws en aanbiedingen die wijzelf of in samenwerking met onze partners organiseren. Je kunt je op ieder moment afmelden. Zie voor meer informatie de privacyverklaring.

© 2025 Talpa Network. Alle rechten voorbehouden. Geen tekst- en datamining.