Volg Hart van Nederland
Konijnen met bruut geweld gedood op kinderboerderij Baambrugge

Konijnen met bruut geweld gedood op kinderboerderij Baambrugge

Dieren

4 aug 2020, 13:44

Link gekopieerd

Op een kinderboerderij in het Utrechtse Baambrugge hebben onbekenden afgelopen weekend twee konijnen gedood. Volgens de politie is dat met "bruut geweld" gedaan. De eigenaar vond de dode konijnen toen hij zaterdagmiddag naar zijn kinderboerderij ging. "Dit tot grote ontzetting van hem," aldus de politie. Uit onderzoek is gebleken dat de daders "bruut geweld" hebben gebruikt. De kopjes van de dieren zaten onder het bloed. Ook bleken er acht kippen en twee hanen verdwenen te zijn. De politie heeft inmiddels buurtonderzoek gedaan naar wat er precies is gebeurd op de kinderboerderij aan de Grevenstukstraat. Mensen die iets opvallends hebben gezien tussen vrijdag en zaterdagmiddag worden opgeroepen zich te melden via telefoonnummer 0900-8844, of anoniem via 0800-7000. Foto ter illustratie

Ontvang onze nieuwsbrief

Wil je persoonlijke en indrukwekkende verhalen, met het laatste (positieve of regionale) nieuws, tips en achtergrond, in je mailbox ontvangen? Meld je dan aan voor de nieuwsbrief.

Meld je aan voor onze wekelijkse nieuwsbrief met daarin het laatste nieuws en aanbiedingen die wijzelf of in samenwerking met onze partners organiseren. Je kunt je op ieder moment afmelden. Zie voor meer informatie de privacyverklaring.

© 2025 Talpa Network. Alle rechten voorbehouden. Geen tekst- en datamining.