Volg Hart van Nederland

Brandweer redt pony uit ijskoude water in Meteren

Dieren

5 jan 2026, 16:47

Link gekopieerd

Aan de Albrechtshof in het Gelderse Meteren heeft de brandweer maandag een pony uit een sloot gered. Het dier was daar in het water gevallen en slaagde er niet in om er op eigen houtje uit te komen. De pony is onderkoeld geraakt en wordt nog nagekeken.

Maandagmiddag rond 14.55 uur werd de brandweer opgeroepen voor een dier in nood aan de Albrechtshof. De hulpdienst arriveerde net op tijd: het bleek een pony te zijn die in het water was gevallen en het beestje was bij aankomst al behoorlijk onderkoeld.

Met heel wat mankracht en de inzet van een brandweerslang, slaagde de brandweer er uiteindelijk in om de pony uit het water te krijgen. Hierna is het dier met water schoongespoten. Omdat de pony een tijdje onderkoeld is geweest, zal hij nog worden nagekeken.

Ontvang onze nieuwsbrief

Wil je persoonlijke en indrukwekkende verhalen, met het laatste (positieve of regionale) nieuws, tips en achtergrond, in je mailbox ontvangen? Meld je dan aan voor de nieuwsbrief.

Meld je aan voor onze wekelijkse nieuwsbrief met daarin het laatste nieuws en aanbiedingen die wijzelf of in samenwerking met onze partners organiseren. Je kunt je op ieder moment afmelden. Zie voor meer informatie de privacyverklaring.

© 2026 Talpa Network. Alle rechten voorbehouden. Geen tekst- en datamining.