Volg Hart van Nederland
Bejaarde vrouw aangevallen door hond en achtergelaten

Bejaarde vrouw aangevallen door hond en achtergelaten

Dieren

10 jan 2018, 22:02

Link gekopieerd

Een 78-jarige vrouw is in haar arm gebeten door een hond in het Dierenbos in het Brabantse Vinkel. De baasjes van de viervoeter hebben de vrouw na een kort gesprek achtergelaten terwijl zij medische hulp nodig had. De politie is op zoek naar de man en de vrouw tussen de 25 en 30 jaar die met de aangelijnde hond liepen. Volgens de politie zegt het slachtoffer dat het gaat om een zogenaamde vechthond. De vrouw is behandeld in het ziekenhuis en heeft blijvend letsel overgehouden aan haar arm. Het onderzoek heeft tot nu toe niets opgeleverd. Bent u betrokken of heeft u iets van dit incident gezien? Neem dan contact op met de politie via 0900-8844 onder vermelding van het kenmerk 2018002383.

Ontvang onze nieuwsbrief

Wil je persoonlijke en indrukwekkende verhalen, met het laatste (positieve of regionale) nieuws, tips en achtergrond, in je mailbox ontvangen? Meld je dan aan voor de nieuwsbrief.

Meld je aan voor onze wekelijkse nieuwsbrief met daarin het laatste nieuws en aanbiedingen die wijzelf of in samenwerking met onze partners organiseren. Je kunt je op ieder moment afmelden. Zie voor meer informatie de privacyverklaring.

© 2025 Talpa Network. Alle rechten voorbehouden. Geen tekst- en datamining.