Terug

Volg Hart van Nederland
Lidl roept spekreepjes terug vanwege salmonella

Lidl roept spekreepjes terug vanwege salmonella

Milieu en Gezondheid

18 jan 2021, 20:13

Link gekopieerd

Supermarktketen Lidl roept gerookte spekreepjes terug omdat de salmonellabacterie is aangetroffen in het product. Kinderen, ouderen en mensen met gezondheidsproblemen kunnen er flink ziek van worden.

Klanten die het product hebben gekocht, kunnen het terugbrengen naar de winkel en krijgen dan het aankoopbedrag weer terug.

De salmonellabacterie is aangetroffen tijdens een kwaliteitscontrole. Salmonella kan gevaarlijk zijn als het onvoldoende verhit wordt.

Lees ook: DEEN roept Surinaamse kipsalade terug om listeriabacterie

Deze spekreepjes worden teruggeroepen

Het gaat om het product met de naam Gerookte Spekreepjes met een houdbaarheidsdatum van 03-03-2021 en 04-03-2021 en streepjescode 4056489052647.

Klanten worden dringend verzocht dit product niet te consumeren, maar terug te brengen naar de winkel. "Vanzelfsprekend wordt het volledige aankoopbedrag vergoed", aldus de supermarktketen.

 Spekreepjes van een andere datum zijn gewoon veilig voor consumptie.

Ontvang onze nieuwsbrief

Wil je persoonlijke en indrukwekkende verhalen, met het laatste (positieve of regionale) nieuws, tips en achtergrond, in je mailbox ontvangen? Meld je dan aan voor de nieuwsbrief.

Meld je aan voor onze wekelijkse nieuwsbrief met daarin het laatste nieuws en aanbiedingen die wijzelf of in samenwerking met onze partners organiseren. Je kunt je op ieder moment afmelden. Zie voor meer informatie de privacyverklaring.

© 2025 Talpa Network. Alle rechten voorbehouden. Geen tekst- en datamining.