
Milieu en Gezondheid
4 juli 2022, 17:13
Minister Ernst Kuipers (Volksgezondheid) heeft het RIVM en de GGD'en gevraagd zich voor te bereiden op een nieuwe vaccinatiecampagne. De kans is groot dat deze na de zomer start, in de eerste plaats voor "de meest kwetsbaren".
Daarmee kunnen onder andere GGD'en starten met het werven en opleiden van personeel voor de uitvoering van de nieuwe campagne. Volgens Kuipers is er nu nog geen reden voor een extra vaccinatieronde, maar is die in de loop van het jaar wel "waarschijnlijk".
ANP
Meld je aan voor onze wekelijkse nieuwsbrief met daarin het laatste nieuws en aanbiedingen die wijzelf of in samenwerking met onze partners organiseren. Je kunt je op ieder moment afmelden. Zie voor meer informatie de privacyverklaring.