Volg Hart van Nederland
Jumbo haalt geraspte geitenkaas per direct uit de schappen

Jumbo haalt geraspte geitenkaas per direct uit de schappen

Milieu en Gezondheid

22 juli 2021, 18:14

Link gekopieerd

Jumbo haalt per direct Jumbo Geraspt Geitenkaas uit de schappen. In pakjes waar geraspte geitenkaas van de Jumbo in had moeten zitten, zit door een productiefout kaas met koemelk. De supermarktketen haalt het product zo snel mogelijk uit de schappen.

Voor mensen met een koemelkallergie kan het eten van deze kaas gevaren opleveren. "Andere klanten kunnen deze producten gewoon consumeren", voegt Jumbo eraan toe. Het gaat om kaas die tussen 9 en 20 juli is verkocht. De houdbaarheidsdatum is 12-10-2021. Op de verpakking staat verder de code: 8718452400751.

Klanten die het product terugbrengen naar de winkel, krijgen hun geld terug. Een bonnetje is niet nodig, laat Jumbo weten.

Ontvang onze nieuwsbrief

Wil je persoonlijke en indrukwekkende verhalen, met het laatste (positieve of regionale) nieuws, tips en achtergrond, in je mailbox ontvangen? Meld je dan aan voor de nieuwsbrief.

Meld je aan voor onze wekelijkse nieuwsbrief met daarin het laatste nieuws en aanbiedingen die wijzelf of in samenwerking met onze partners organiseren. Je kunt je op ieder moment afmelden. Zie voor meer informatie de privacyverklaring.

© 2025 Talpa Network. Alle rechten voorbehouden. Geen tekst- en datamining.