
Milieu en Gezondheid
22 feb 2021, 22:20 - Update: 22 feb 2021, 22:58
Reizigers die vanuit Nederland naar Marokko willen vliegen, komen van een koude kermis thuis. Er gaan namelijk geen vluchten meer van hier, naar daar. Dat laat de Nederlandse Ambassade in Marokko maandagavond weten via Twitter.
Volg het laatste nieuws over het coronavirus in Nederland via ons liveblog.
Niet alleen zijn alle vluchten gecanceld, ook komen reizigers uit Nederland die via andere landen naar Marokko proberen te reizen het land niet in. De maatregelen, die zijn ingesteld omdat het aantal besmettingen in Nederland hoog blijft, gelden vijftien dagen.
Niet alleen reizigers uit Nederland ondervinden hinder van het verbod, ook reizigers uit Zwitserland, Duitsland en Turkije kunnen niet langer direct op Marokko vliegen. Ook voor hen heeft omreizen via een ander land geen nut.
Later meer.
Meld je aan voor onze wekelijkse nieuwsbrief met daarin het laatste nieuws en aanbiedingen die wijzelf of in samenwerking met onze partners organiseren. Je kunt je op ieder moment afmelden. Zie voor meer informatie de privacyverklaring.