Volg Hart van Nederland
AH waarschuwt voor niet-veganistische veganistische bitterbal

AH waarschuwt voor niet-veganistische veganistische bitterbal

Milieu en Gezondheid

17 nov 2021, 18:35

Link gekopieerd

Supermarktketen Albert Heijn haalt veganistische ovenbitterballen uit de schappen, omdat er onder meer ei en melk in zit. Dat maakt de bitterballen niet veganistisch. De ingrediënten staan bovendien niet op de verpakking genoemd.

Dat geldt ook voor lactose, selderij en soja. Mensen die allergisch zijn voor een van de genoemde ingrediënten wordt dringend verzocht om de bitterballen niet te eten.

Ballen mogen terug naar de winkel

Het gaat specifiek om de 'AH oven vegan bitterbal' met de houdbaarheidsdata 18 mei 2022 en 21 juli 2022. Mensen kunnen de bitterballen terugbrengen naar de winkel.

ANP

Beeld: Albert Heijn

Ontvang onze nieuwsbrief

Wil je persoonlijke en indrukwekkende verhalen, met het laatste (positieve of regionale) nieuws, tips en achtergrond, in je mailbox ontvangen? Meld je dan aan voor de nieuwsbrief.

Meld je aan voor onze wekelijkse nieuwsbrief met daarin het laatste nieuws en aanbiedingen die wijzelf of in samenwerking met onze partners organiseren. Je kunt je op ieder moment afmelden. Zie voor meer informatie de privacyverklaring.

© 2025 Talpa Network. Alle rechten voorbehouden. Geen tekst- en datamining.