Volg Hart van Nederland

Provincie Utrecht zet foodtrucks in om carpoolen aantrekkelijker te maken

5 mrt 2026, 18:09

Het is beter voor het milieu en draagt bij aan minder drukte op de weg: carpoolen. Provincie Utrecht wil daarom dat we vaker samen in de auto stappen en is om die reden een initiatief gestart om de parkeerplekken wat aantrekkelijker te maken. Met de komst van een foodtruck of koffiekar wil de provincie de locaties levendiger maken en bijdragen aan de sociale veiligheid en netheid.

Link gekopieerd

Fragmenten

Ontvang onze nieuwsbrief

Wil je persoonlijke en indrukwekkende verhalen, met het laatste (positieve of regionale) nieuws, tips en achtergrond, in je mailbox ontvangen? Meld je dan aan voor de nieuwsbrief.

Meld je aan voor onze wekelijkse nieuwsbrief met daarin het laatste nieuws en aanbiedingen die wijzelf of in samenwerking met onze partners organiseren. Je kunt je op ieder moment afmelden. Zie voor meer informatie de privacyverklaring.

© 2026 Talpa Network. Alle rechten voorbehouden. Geen tekst- en datamining.