Volg Hart van Nederland
Veel minder treinen tussen Den Haag en Rotterdam vanwege defect spoor

Veel minder treinen tussen Den Haag en Rotterdam vanwege defect spoor

Verkeer

22 juli 2025, 14:10

Link gekopieerd

Door een defect spoor tussen Delft en Schiedam rijden er veel minder treinen tussen Den Haag en Rotterdam, meldt de NS. De NS verwacht dat de hinder nog tot dinsdag 19.30 uur aanhoudt.

Reizigers tussen Den Haag en Rotterdam krijgen het advies om via Gouda te reizen.

Door het defecte spoor rijden ook tussen Rotterdam en Dordrecht minder treinen, meldt ProRail. "We hebben besloten om het spoor vanavond na de spits te herstellen, op dat moment is er geen treinverkeer mogelijk." Vanaf hoe laat dat is, is nog onduidelijk. ProRail adviseert reizigers om de NS-app te checken voor vertrek.

ANP

Ontvang onze nieuwsbrief

Wil je persoonlijke en indrukwekkende verhalen, met het laatste (positieve of regionale) nieuws, tips en achtergrond, in je mailbox ontvangen? Meld je dan aan voor de nieuwsbrief.

Meld je aan voor onze wekelijkse nieuwsbrief met daarin het laatste nieuws en aanbiedingen die wijzelf of in samenwerking met onze partners organiseren. Je kunt je op ieder moment afmelden. Zie voor meer informatie de privacyverklaring.

© 2025 Talpa Network. Alle rechten voorbehouden. Geen tekst- en datamining.