Volg Hart van Nederland
Zware files na ongelukken op A15 en A12: vertraging loopt op

Zware files na ongelukken op A15 en A12: vertraging loopt op

Verkeer

Vandaag, 07:58

Link gekopieerd

Door een ongeval op de A15 tussen Geldermalsen en knooppunt Deil is de snelweg in westelijke richting afgesloten. Rijkswaterstaat en de ANWB melden dat verkeer richting Gorinchem moet omrijden. Het advies is om bij knooppunt Valburg de route Utrecht/Den Bosch te volgen.

De impact is groot: achter het ongeluk is de vertraging opgelopen tot zo'n 70 minuten. Hulpdiensten zijn aanwezig en doen hun werk op de plek van het incident.

In de bovenstaande video is te zien hoe hulpdiensten de weg afsluiten en hulp verlenen aan een automobilist. Volgens een correspondent ter plaatse zou daarbij een persoon zijn gereanimeerd.

Ook problemen op de A12 bij Driebergen

Niet alleen op de A15 is het raak. Ook op de A12 bij Driebergen staat het verkeer richting Utrecht donderdagochtend flink vast door een ongeval.

Volgens Rijkswaterstaat botsten daar meerdere voertuigen op elkaar, waarna twee rijstroken werden afgesloten. De extra reistijd loopt op tot ongeveer een uur.

Ontvang onze nieuwsbrief

Wil je persoonlijke en indrukwekkende verhalen, met het laatste (positieve of regionale) nieuws, tips en achtergrond, in je mailbox ontvangen? Meld je dan aan voor de nieuwsbrief.

Meld je aan voor onze wekelijkse nieuwsbrief met daarin het laatste nieuws en aanbiedingen die wijzelf of in samenwerking met onze partners organiseren. Je kunt je op ieder moment afmelden. Zie voor meer informatie de privacyverklaring.

© 2026 Talpa Network. Alle rechten voorbehouden. Geen tekst- en datamining.