Volg Hart van Nederland

Flinke file op A27 door ongeval met vier voertuigen: tot 85 minuten vertraging

Verkeer

4 feb 2025, 07:56 - Update: 4 feb 2025, 08:17

Link gekopieerd

Door een ongeval op de A27 bij knooppunt Eemnes is er een flinke file ontstaan, volgens Rijkswaterstaat loopt de vertraging op tot 90 minuten. Het aantal files in Nederland valt met een kleine 400 kilometer mee.

Het verkeer achter het ongeluk kwam stil te staan en kon een tijdje nergens heen. Via X laat Rijkswaterstaat weten dat de bergingswerkzaamheden inmiddels zijn afgerond. "De omleiding is ook ingetrokken, maar houd richting Utrecht nog wel rekening met 85 minuten extra reistijd. Dit zal langzaamaan weer afnemen."

Wil jij Hart van Nederland op het startscherm van je telefoon?

Ben jij fan van de website van Hart van Nederland en wil je die standaard op het startscherm van je telefoon? Dat kan! Op deze manier download je Hart van Nederland op iOS of Android en heb je altijd een icoontje op je startscherm staan, net als andere nieuwsapps.

Ontvang onze nieuwsbrief

Wil je persoonlijke en indrukwekkende verhalen, met het laatste (positieve of regionale) nieuws, tips en achtergrond, in je mailbox ontvangen? Meld je dan aan voor de nieuwsbrief.

Meld je aan voor onze wekelijkse nieuwsbrief met daarin het laatste nieuws en aanbiedingen die wijzelf of in samenwerking met onze partners organiseren. Je kunt je op ieder moment afmelden. Zie voor meer informatie de privacyverklaring.

© 2025 Talpa Network. Alle rechten voorbehouden. Geen tekst- en datamining.