Volg Hart van Nederland

Drukte verwacht rond ArenA en Ziggo Dome door spoorproblemen

Verkeer

16 mrt 2025, 14:55

Link gekopieerd

Bezoekers van de voetbalwedstrijd Ajax - AZ en een concert in de Ziggo Dome moeten zondag rekening houden met minder treinen en drukte. Dat laat een woordvoerder van de NS weten. Door meerdere kapotte sporen en wissels en werkzaamheden aan het spoor is het treinverkeer in de Randstad zondag sinds het einde van de ochtend verstoord. Vooral rond Amsterdam en tussen Amsterdam en Utrecht zijn er problemen.

De wedstrijd van Ajax tegen AZ begint om 16.45 uur in de Johan Cruijff ArenA. In de naastgelegen Ziggo Dome begint om 14.30 uur het evenement Holland Zingt Hazes.

De NS zegt waar mogelijk langere treinen in te zetten. Ook is er meer NS-personeel aanwezig op station Amsterdam Bijlmer-ArenA, dat naast de Ziggo Dome en het thuisstadion van Ajax ligt. "Desondanks verwachten we de rest van de dag nog hinder", aldus de NS-woordvoerder.

ANP

Ontvang onze nieuwsbrief

Wil je persoonlijke en indrukwekkende verhalen, met het laatste (positieve of regionale) nieuws, tips en achtergrond, in je mailbox ontvangen? Meld je dan aan voor de nieuwsbrief.

Meld je aan voor onze wekelijkse nieuwsbrief met daarin het laatste nieuws en aanbiedingen die wijzelf of in samenwerking met onze partners organiseren. Je kunt je op ieder moment afmelden. Zie voor meer informatie de privacyverklaring.

© 2025 Talpa Network. Alle rechten voorbehouden. Geen tekst- en datamining.