Volg Hart van Nederland

Britt Dekker op het matje geroepen

22 mrt 2025, 10:56

Het CBR wil in gesprek met presentatrice Britt Dekker om duidelijk te maken dat antwoorden voor het theorie-examen niet te koop zijn. Dekker beweerde in de Vlaamse talkshow De Tafel van Gert dat ze de antwoorden had gekocht "van een spion", toen zij twaalf jaar geleden examen deed. Volgens het CBR is zij echter in een "reclamepraatje" getrapt van een opleider.

Link gekopieerd

Fragmenten

Ontvang onze nieuwsbrief

Wil je persoonlijke en indrukwekkende verhalen, met het laatste (positieve of regionale) nieuws, tips en achtergrond, in je mailbox ontvangen? Meld je dan aan voor de nieuwsbrief.

Meld je aan voor onze wekelijkse nieuwsbrief met daarin het laatste nieuws en aanbiedingen die wijzelf of in samenwerking met onze partners organiseren. Je kunt je op ieder moment afmelden. Zie voor meer informatie de privacyverklaring.

© 2025 Talpa Network. Alle rechten voorbehouden. Geen tekst- en datamining.