
Entertainment
20 jan 2023, 10:47
Er is veel belangstelling voor het concert dat Madonna op 1 december in de Ziggo Dome geeft. De kaartverkoop ging vrijdag om 10.00 uur van start. Binnen een paar minuten stonden er bijna 30.000 mensen in de digitale wachtrij. Concertorganisator MOJO spreekt van een "stormloop".
Vanwege de grote belangstelling is een tweede concert aangekondigd voor 2 december. De kaartverkoop hiervoor is ook direct van start gegaan. De grote interesse kan opvallend worden genoemd. Fans klaagden veel over de hoge prijzen. Voor een staplaats betalen fans bijna 300 euro en er zijn tickets beschikbaar die nog enkele honderden euro's duurder zijn.
Het is het eerste concert van Madonna in Nederland in acht jaar. De 64-jarige zangeres begint haar Celebration Tour van 35 steden op 15 juli in Noord-Amerika. Later reist de zangeres door naar Europa, voor shows in onder meer Londen, Barcelona en Parijs. De shows in Amsterdam zijn de laatste van haar tournee.
ANP
Bovenstaande video was eerder te zien bij Shownieuws
Meld je aan voor onze wekelijkse nieuwsbrief met daarin het laatste nieuws en aanbiedingen die wijzelf of in samenwerking met onze partners organiseren. Je kunt je op ieder moment afmelden. Zie voor meer informatie de privacyverklaring.