
Entertainment
19 mrt 2023, 22:08 - Update: 20 mrt 2023, 14:50
Het was weer een spannende aflevering van Miljoenenjacht. Lefgozer Matthijs drukte op de welbekende rode knop bij 244 duizend euro, waardoor het spel stopte. Achteraf had het heel anders kunnen lopen voor Matthijs.
Matthijs bleek zijn koffer achteraf te vroeg verkocht te hebben. In zijn eigen gekozen koffer met nummer 8 zat namelijk 2 miljoen euro. De dertiger gaat dus niet met de miljoenen naar huis, maar wel met bijna tweeënhalf ton.
Bekijk hier het spannende moment:

Op Twitter leven veel mensen mee met Matthijs: ‘Wat een mazzel, gegund!’ tweet Robert. Eve Twittert: ‘Toffe peer, ik gun het hem wel.’
Benieuwd naar de hele aflevering? Bekijk die hieronder:
Dit fragment en andere fragmenten komen elke dag voorbij in de TV-Talk podcast!
Meld je aan voor onze wekelijkse nieuwsbrief met daarin het laatste nieuws en aanbiedingen die wijzelf of in samenwerking met onze partners organiseren. Je kunt je op ieder moment afmelden. Zie voor meer informatie de privacyverklaring.