Volg Hart van Nederland

Nobel deelt 'Zure nasmaakijsjes' uit bij praktijkschool in Den Haag

14 mei 2025, 20:18

Staatssecretaris Jurgen Nobel (Participatie en Integratie) bracht woensdag een bezoek aan praktijkschool De Einder in Den Haag. Op het schoolplein deelde hij 'Zure nasmaakijsjes' uit. Net zoals bij het ijsje begint achteraf betalen vaak zoet, maar wordt het steeds zuurder... Het werkbezoek maakt deel uit van een campagne om jongeren bewust te maken van de risico's van achteraf betalen.

Link gekopieerd

Fragmenten

Ontvang onze nieuwsbrief

Wil je persoonlijke en indrukwekkende verhalen, met het laatste (positieve of regionale) nieuws, tips en achtergrond, in je mailbox ontvangen? Meld je dan aan voor de nieuwsbrief.

Meld je aan voor onze wekelijkse nieuwsbrief met daarin het laatste nieuws en aanbiedingen die wijzelf of in samenwerking met onze partners organiseren. Je kunt je op ieder moment afmelden. Zie voor meer informatie de privacyverklaring.

© 2025 Talpa Network. Alle rechten voorbehouden. Geen tekst- en datamining.