Volg Hart van Nederland
Ravage na inbraak nieuw clubhuis in Almelo: 'Dit is heel zuur'

Ravage na inbraak nieuw clubhuis in Almelo: 'Dit is heel zuur'

1 aug 2023, 15:37

Link gekopieerd

Inbrekers hebben afgelopen donderdagnacht leidingen doorgeknipt, ramen ingeslagen en kozijnen kapot gemaakt van het nieuwe clubhuis van softbalvereniging Uitsmijters ‘55 uit Almelo. Inbrekers namen bouwmaterialen en gereedschap mee en lieten een flinke ravage achter.

Donderdagochtend viel voorzitter Hans Kleinsman in de ene na andere verbazing. "We zijn week in week uit met vrijwilligers bezig om het nieuwe clubhuis op te bouwen. Zo'n inbraak is dan heel zuur", vertelt hij aan RTV Oost.

Vorige week zijn de waterleidingen aangelegd en aangesloten. "Donderdagmorgen was ik hier om kwart over zeven om de dakdekkers te ontvangen. Toen ik kwam aanrijden, zag ik de gaten in de ruiten al. Je schrikt je rot."

Het exacte schadebedrag weet Kleinsman niet. "Het loopt in de duizenden euro's. Het gaat mij meer om al de uren die de vrijwilligers hierin hebben gestoken. Iedereen heeft vrije uren opgeofferd en dan gebeurt zoiets. Dat is gewoon heel erg zuur."

De planning was om in oktober het nieuwe clubhuis in gebruik te nemen. "Dit was al krap, maar is nu niet meer haalbaar. Dit levert een flinke vertraging op." Een nieuwe datum voor de opening is nog niet bekend.

Ontvang onze nieuwsbrief

Wil je persoonlijke en indrukwekkende verhalen, met het laatste (positieve of regionale) nieuws, tips en achtergrond, in je mailbox ontvangen? Meld je dan aan voor de nieuwsbrief.

Meld je aan voor onze wekelijkse nieuwsbrief met daarin het laatste nieuws en aanbiedingen die wijzelf of in samenwerking met onze partners organiseren. Je kunt je op ieder moment afmelden. Zie voor meer informatie de privacyverklaring.

© 2025 Talpa Network. Alle rechten voorbehouden. Geen tekst- en datamining.