Volg Hart van Nederland
Hilversumse man die auto's zou hebben bekrast vandaag voor de rechter

Hilversumse man die auto's zou hebben bekrast vandaag voor de rechter

15 aug 2023, 13:25 - Update: 15 aug 2023, 15:12

Link gekopieerd

Vandaag staat de Hilversummer die afgelopen voorjaar werd gearresteerd voor de rechter. Hij werd verdacht voor het bekrassen van tientallen auto's aan de Hilversumse Jacob van Campenlaan.

De man wordt er van verdacht half mei dit jaar 's nachts zeker 37 auto's te hebben bekrast van bewoners van de straat, laat NH Nieuws weten. De schade kon door de krassen soms oplopen tot duizenden euro's per auto.

Het is nu nog onduidelijk welke straf hij gaat krijgen. De regiosite meldt ook dat rechters in vergelijkbare zaken vaak boetes of taakstraffen opleggen, maar ook soms een celstraf. Deze variëren erg waardoor er weinig over te zeggen is. Als de man een celstraf zou krijgen, zou dit niet langer zijn dan een jaar. Dit is de maximale straf die de politierechter kan opleggen.

Ontvang onze nieuwsbrief

Wil je persoonlijke en indrukwekkende verhalen, met het laatste (positieve of regionale) nieuws, tips en achtergrond, in je mailbox ontvangen? Meld je dan aan voor de nieuwsbrief.

Meld je aan voor onze wekelijkse nieuwsbrief met daarin het laatste nieuws en aanbiedingen die wijzelf of in samenwerking met onze partners organiseren. Je kunt je op ieder moment afmelden. Zie voor meer informatie de privacyverklaring.

© 2025 Talpa Network. Alle rechten voorbehouden. Geen tekst- en datamining.