Volg Hart van Nederland
Zeeman roept houten speelgoedfruit terug om losrakend klittenband

Zeeman roept houten speelgoedfruit terug om losrakend klittenband

nieuws

24 jan 2019, 14:08

Link gekopieerd

Winkelketen Zeeman waarschuwt voor houten speelgoedfruit met artikelnummer 46147. Gebleken is dat in sommige gevallen het klittenband tussen de stukjes fruit kan losraken en verstikkingsgevaar kan veroorzaken voor kleine kinderen. Het artikel is verkocht in de periode van november 2018 tot en met januari 2019 in de winkels van Zeeman. Kopers kunnen het speelgoed terugbrengen naar Zeeman en krijgen dan hun geld terug. ANP Beeld: Zeeman

Ontvang onze nieuwsbrief

Wil je persoonlijke en indrukwekkende verhalen, met het laatste (positieve of regionale) nieuws, tips en achtergrond, in je mailbox ontvangen? Meld je dan aan voor de nieuwsbrief.

Meld je aan voor onze wekelijkse nieuwsbrief met daarin het laatste nieuws en aanbiedingen die wijzelf of in samenwerking met onze partners organiseren. Je kunt je op ieder moment afmelden. Zie voor meer informatie de privacyverklaring.

© 2025 Talpa Network. Alle rechten voorbehouden. Geen tekst- en datamining.