
nieuws
7 feb 2022, 23:13
Wonen op het mooiste plekje van Amsterdam? In de hoofdstad staat een woonboot van 36 vierkante meter te koop voor 900.000 euro. Dat staat in een advertentie van woonsite Pararius.
Amsterdam staat inmiddels bekend om de gekte op de huizenmarkt, maar dit is wel heel opmerkelijk. De woonboot ligt op de Amstel in de buurt van de Hermitage en zou volgens de woonsite een 'werkelijk subliem' uitzicht hebben. 'Een schilderachtig tafereel met fonkelende lichtjes van de kader en de Magere brug op het water' is te zien vanuit de woonboot. Dat valt te lezen in de omschrijving op de website.
De woning heeft airconditioning, een bubbelbad en een terras. Ook is er een ligplaats met een bootje waarmee je volgens de woonsite makkelijk de grachten kunt opvaren. De woonsite weet 'de charmante woonark' goed te verkopen.
De woning wordt sinds 7 weken aangeboden door Amsterdam at Home Makelaars en kost zo'n 25.000 euro per vierkante meter.
In het verleden zijn er aantal woningen in Amsterdam geweest die dezelfde gekke prijzen hebben gehad. Zoals de woning in de Baarsjes van 11 vierkante meter die te koop stond voor 100.000 euro. Of de garage in Amsterdam-Noord van 38 vierkante meter voor 300.000 euro.
Meld je aan voor onze wekelijkse nieuwsbrief met daarin het laatste nieuws en aanbiedingen die wijzelf of in samenwerking met onze partners organiseren. Je kunt je op ieder moment afmelden. Zie voor meer informatie de privacyverklaring.