Volg Hart van Nederland
Wat vindt Nederland: op vakantie in een ranzig huisje?

Wat vindt Nederland: op vakantie in een ranzig huisje?

nieuws

27 feb 2018, 23:07

Link gekopieerd

Het nieuws over de vieze vakantiehuisjes maakt veel los in Nederland. Uit onderzoek van de Consumentenbond blijkt namelijk dat deze vaak niet goed worden schoongemaakt. Onderzoekers troffen vaak poepbacteriën, stof, haren, schimmels, beestjes en vlekken aan op matrassen en muren. Wij wilden natuurlijk weten of onze kijkers ook zulke vervelende ervaring hebben met vakantiehuisjes en vroegen dat aan ons Wat vindt Nederland-panel. Van alle mensen die weleens naar een bungalowpark gaan, heeft maar liefst 61 procent weleens te maken gehad met een ranzig huisje. Het is zelfs zo erg, dat 52% van de mensen eerst zelf een doekje door het gehuurde huisje haalt, voor er vakantie kan worden gevierd. Lees ook: Helft vakantiehuisjes vol schimmel en beestjes Het onderzoek van de Consumentenbond beïnvloedt meer dan 40 procent van de ondervraagden bij het boeken van een volgende vakantie.

Ontvang onze nieuwsbrief

Wil je persoonlijke en indrukwekkende verhalen, met het laatste (positieve of regionale) nieuws, tips en achtergrond, in je mailbox ontvangen? Meld je dan aan voor de nieuwsbrief.

Meld je aan voor onze wekelijkse nieuwsbrief met daarin het laatste nieuws en aanbiedingen die wijzelf of in samenwerking met onze partners organiseren. Je kunt je op ieder moment afmelden. Zie voor meer informatie de privacyverklaring.

© 2025 Talpa Network. Alle rechten voorbehouden. Geen tekst- en datamining.