Volg Hart van Nederland
Vuurwerkshow Deventer gaat niet door vanwege dichte mist

Vuurwerkshow Deventer gaat niet door vanwege dichte mist

nieuws

31 dec 2019, 16:01

Link gekopieerd

De grote vuurwerkshow in Deventer is afgelast omdat voor de komende avond en nacht dichte mist wordt verwacht. "De mist gaat vanavond flink toenemen waardoor het zicht wordt beperkt tot minder dan 200 meter", meldt de gemeente. De show zou plaatsvinden in de omgeving van de Wellekade, op de Worp en bij de Wilhelminabrug over de IJssel. Het is niet verboden om zelf vuurwerk af te steken, behalve in de zones die de gemeente eerder al heeft aangewezen als vuurwerkvrij. Lees ook: Zo bescherm je jouw hond tegen knalvuurwerk Inmiddels is er ook dichte mist in Rotterdam, waar vanaf 00:00 het Nationale Vuurwerk los zal barsten vanaf de Erasmusbrug. Vooralsnog ziet het er niet naar uit dat de vuurwerkshow wordt gecanceld door de mist. Het Nationale Kinder Vuurwerk om 19:00 gaat sowieso door. De organisatie van het grotemensenvuurwerk komt op 22:00 en 23:30 bijeen om te kijken of het Nationale Vuurwerk definitief kan plaatsvinden. ANP

Ontvang onze nieuwsbrief

Wil je persoonlijke en indrukwekkende verhalen, met het laatste (positieve of regionale) nieuws, tips en achtergrond, in je mailbox ontvangen? Meld je dan aan voor de nieuwsbrief.

Meld je aan voor onze wekelijkse nieuwsbrief met daarin het laatste nieuws en aanbiedingen die wijzelf of in samenwerking met onze partners organiseren. Je kunt je op ieder moment afmelden. Zie voor meer informatie de privacyverklaring.

© 2025 Talpa Network. Alle rechten voorbehouden. Geen tekst- en datamining.