Volg Hart van Nederland
Vrouw uit Kamerik die andere vrouw als 'huisslaaf hield' blijft langer vast

Vrouw uit Kamerik die andere vrouw als 'huisslaaf hield' blijft langer vast

nieuws

30 juni 2023, 15:52

Link gekopieerd

De 53-jarige vrouw uit Kamerik, die dinsdag werd opgepakt omdat ze een andere vrouw sinds 2008 zou hebben uitgebuit, blijft twee weken langer in de cel zitten. De rechter-commissaris heeft dat vrijdag besloten, aldus het functioneel parket van het Openbaar Ministerie.

Zeker 15 jaar lang is een vrouw mogelijk als slaaf vastgehouden bij een afgelegen bedrijf en woning in het dorpje Kamerik. Afgelopen dinsdag was er een grote inval bij de woning. De Kamerikse vrouw is gearresteerd op verdenking van mensenhandel. Uitbuiting kan een strafbare vorm van mensenhandel zijn.

Een vriendin van de verdachte zegt dat het verhaal echter helemaal overtrokken wordt:

Vriendin van verdachte die 'huisslaaf' zou hebben gehouden: 'Verhaal is zwaar overtrokken'
2:34

Vriendin van verdachte die 'huisslaaf' zou hebben gehouden: 'Verhaal is zwaar overtrokken'

De vrouw liet de andere vrouw sinds 2008 hard voor haar werken zonder haar te betalen. Ze kreeg weinig vrije tijd en geen persoonlijke vrijheid. Het slachtoffer woonde in volgens de politie erbarmelijke omstandigheden in een caravan op het terrein van de Kamerikse.

Ze is nu ondergebracht op een geheim adres.

Het onderzoek naar wat zich in de afgelopen 15 jaar heeft afgespeeld in Kamerik is nog in volle gang, aldus het OM.

Ontvang onze nieuwsbrief

Wil je persoonlijke en indrukwekkende verhalen, met het laatste (positieve of regionale) nieuws, tips en achtergrond, in je mailbox ontvangen? Meld je dan aan voor de nieuwsbrief.

Meld je aan voor onze wekelijkse nieuwsbrief met daarin het laatste nieuws en aanbiedingen die wijzelf of in samenwerking met onze partners organiseren. Je kunt je op ieder moment afmelden. Zie voor meer informatie de privacyverklaring.

© 2025 Talpa Network. Alle rechten voorbehouden. Geen tekst- en datamining.