nieuws
15 sep 2017, 18:27
Tientallen leden van het Urban Search And Rescue (USAR)-team zijn op Sint-Maarten direct aan het werk gegaan. Mensen zoeken en redden na rampen is het bekendste specialisme van het team, maar in dit geval wordt het vooral ingezet voor noodhulp na de verwoestende orkaan Irma. De nadruk ligt vooral op het heropbouwen van de scholen, vertelt Camille Michel. "Scholen vervullen een belangrijke plek in het sociale leven. Als de kinderen straks weer naar school gaan zal dat helpen. Het heeft ook te maken met het feit dat we examenklassen niet teveel achterstand willen laten oplopen."
Ja, ik wil graag wekelijks de nieuwsbrief van Hart van Nederland ontvangen met daarin het laatste nieuws en aanbiedingen die wijzelf of in samenwerking met onze partners organiseren.
Meld je aan om wekelijks onze nieuwsbrief te ontvangen. Je kan je altijd uitschrijven. Persoonsgegevens worden verwerkt in overeenstemming met de Privacyverklaring van Talpa Network.