Volg Hart van Nederland
Uitgebuite werknemers Zara naaien noodkreet-label in kleding

Uitgebuite werknemers Zara naaien noodkreet-label in kleding

nieuws

6 nov 2017, 14:00

Link gekopieerd

Klanten van de kledingzaak Zara hebben in de filialen in Istanbul labels in de kleding aangetroffen met met daarop noodkreten van de makers. In de berichtjes staat dat de arbeiders niet zijn betaald voor het maken van het kledingstuk. De kleding zou afkomstig zijn van een fabriek die zijn deuren moest sluiten en de werknemers niet uitbetaalde. Zara zegt een oplossing te zoeken voor de Turkse fabriekmedewerkers, zo meldt Elle. Mogelijk komt er een fonds waaruit de medewerkers kunnen worden betaald.

Ontvang onze nieuwsbrief

Wil je persoonlijke en indrukwekkende verhalen, met het laatste (positieve of regionale) nieuws, tips en achtergrond, in je mailbox ontvangen? Meld je dan aan voor de nieuwsbrief.

Meld je aan voor onze wekelijkse nieuwsbrief met daarin het laatste nieuws en aanbiedingen die wijzelf of in samenwerking met onze partners organiseren. Je kunt je op ieder moment afmelden. Zie voor meer informatie de privacyverklaring.

© 2025 Talpa Network. Alle rechten voorbehouden. Geen tekst- en datamining.