
nieuws
3 feb 2024, 12:19 - Update: 3 feb 2024, 12:50
Met tienduizenden man in een digitale wachtrij staan om een kaartje voor een van het grootste muziekfestival van Nederland te bemachtigen. Ruim honderdduizend Nederlanders deden dat zaterdagochtend voor Lowland 2024. Veel mensen vissen echter achter het net.
De kaarten voor het festival Lowlands waren zaterdag binnen een kwartier uitverkocht. Een woordvoerder van organisator MOJO heeft een bericht van RTL bevestigd. Het was geen recordtijd, maar "het was wel weer ontzettend snel gedaan", stelt hij.
Op het hoogtepunt wachtten digitaal 130.000 mensen op een kaartje. De prijs van de tickets is dit jaar verhoogd naar 325 euro. Festivaldirecteur Eric van Eerdenburg noemde het verhogen van de prijs onvermijdelijk, door onder andere de stijgende kosten van artiesten en lonen van technici.
Hoofdacts zijn dit jaar onder andere Queens of the Stone Age, Fred Agian, Froukje en Goldband. Lowlands vindt dit jaar plaats op 16, 17 en 18 augustus klaar in Biddinghuizen (Flevoland).
Later meer.
Wil je dagelijks op de hoogte worden gehouden van de mooiste en meest indrukwekkende verhalen van Hart van Nederland? Meld je dan aan voor ons WhatsApp-kanaal, via deze link of volg ons op Threads, hier te vinden.
Meld je aan voor onze wekelijkse nieuwsbrief met daarin het laatste nieuws en aanbiedingen die wijzelf of in samenwerking met onze partners organiseren. Je kunt je op ieder moment afmelden. Zie voor meer informatie de privacyverklaring.