Volg Hart van Nederland
Ride for the Roses goed voor half miljoen

Ride for the Roses goed voor half miljoen

nieuws

9 sep 2018, 11:53

Link gekopieerd

De deelnemers aan de 21e Ride for the Roses, een fietstocht om geld in te zamelen voor de strijd tegen kanker, hebben 520.000 euro opgehaald. Ongeveer 5000 deelnemers fietsten in de regio Haarlemmermeer 25, 50, 80 of 100 kilometer voor KWF Kankerbestrijding. De opbrengst gaat dit jaar naar onderzoek naar hersenkanker van professor Elly Hol (UMC Utrecht). Zij werkt aan een doorbraak voor deze agressieve vorm van kanker. Ook het Inloophuis Adamas in Nieuw-Vennep krijgt een bijdrage. In het huis kunnen mensen terecht die met kanker te maken hebben, of hebben gehad. Volgend jaar is de Ride for the Roses in Goes en de tocht keert daarmee terug naar Zeeland. ANP

Ontvang onze nieuwsbrief

Wil je persoonlijke en indrukwekkende verhalen, met het laatste (positieve of regionale) nieuws, tips en achtergrond, in je mailbox ontvangen? Meld je dan aan voor de nieuwsbrief.

Meld je aan voor onze wekelijkse nieuwsbrief met daarin het laatste nieuws en aanbiedingen die wijzelf of in samenwerking met onze partners organiseren. Je kunt je op ieder moment afmelden. Zie voor meer informatie de privacyverklaring.

© 2025 Talpa Network. Alle rechten voorbehouden. Geen tekst- en datamining.