Volg Hart van Nederland
Nog altijd een hittegolf in deel van Nederland

Nog altijd een hittegolf in deel van Nederland

nieuws

31 juli 2019, 16:15

Link gekopieerd

NIEUW-BEERTA (ANP) - Alhoewel het in het grootste deel van Nederland al redelijk is afgekoeld de laatste paar dagen, is het in Oost-Groningen nog heet. In Nieuw-Beerta is het woensdagmiddag 25,6 graden geworden. Volgens Weeronline duurt de hittegolf in het gebied nu dus al tien dagen.

De komende dagen zal het er om spannen of de hittegolf door blijft gaan in het gebied, want het kan net aan 25 graden worden. In Twenthe en Hupsel kunnen ze in ieder geval opgelucht ademhalen, daar liep de hittegolf woensdag af. Zij hadden de afgelopen tijd de langste hittegolf op hun naam staan, die al 13 dagen duurde.

Omdat er vandaag dus een einde is gekomen aan de warmte in Twenthe en Hupsel, is het Groningse Nieuw-Beerta de enige plek in Nederland waar nog een hittegolf is.

Ontvang onze nieuwsbrief

Wil je persoonlijke en indrukwekkende verhalen, met het laatste (positieve of regionale) nieuws, tips en achtergrond, in je mailbox ontvangen? Meld je dan aan voor de nieuwsbrief.

Meld je aan voor onze wekelijkse nieuwsbrief met daarin het laatste nieuws en aanbiedingen die wijzelf of in samenwerking met onze partners organiseren. Je kunt je op ieder moment afmelden. Zie voor meer informatie de privacyverklaring.

© 2025 Talpa Network. Alle rechten voorbehouden. Geen tekst- en datamining.