Volg Hart van Nederland
Nijmeegse Vierdaagsefeesten waren groter dan ooit

Nijmeegse Vierdaagsefeesten waren groter dan ooit

nieuws

22 juli 2017, 11:20

Link gekopieerd

De Vierdaagsefeesten in Nijmegen hebben nog nooit zoveel bezoekers getrokken als deze keer. In totaal begaven zich de afgelopen week 1.525.000 bezoekers in het feestgedruis rond het wandelevenement, 20.000 meer dan vorig jaar, meldt de organisatie zaterdag. De laatste dag, vrijdag, was ook meteen de drukste dag, met 260.000 feestgangers. De Vierdaagsefeesten begonnen een week geleden. De Vierdaagse zelf was van dinsdag tot en met vrijdag. Van de Vierdaagsefeestgangers komt de helft uit Nijmegen. Gemiddeld gaven ze 44 euro per persoon uit. Bezoekers gaven de Vierdaagsefeesten gemiddeld een 8,5 en zeiden vrijwel allemaal tevreden of zeer tevreden te zijn over de sfeer.

Ontvang onze nieuwsbrief

Wil je persoonlijke en indrukwekkende verhalen, met het laatste (positieve of regionale) nieuws, tips en achtergrond, in je mailbox ontvangen? Meld je dan aan voor de nieuwsbrief.

Meld je aan voor onze wekelijkse nieuwsbrief met daarin het laatste nieuws en aanbiedingen die wijzelf of in samenwerking met onze partners organiseren. Je kunt je op ieder moment afmelden. Zie voor meer informatie de privacyverklaring.

© 2025 Talpa Network. Alle rechten voorbehouden. Geen tekst- en datamining.