Volg Hart van Nederland
Nieuwe details in zaak Anne Faber

Nieuwe details in zaak Anne Faber

nieuws

30 nov 2017, 11:06

Link gekopieerd

Moordverdachte Michael P. heeft tijdens politieverhoren verklaard hoe hij Anne Faber is tegengekomen. Dat meldt de Telegraaf donderdag. Hij was die fatale 29 september met zijn scooter op pad toen hij, tijdens noodweer, een botsing kreeg met de jonge vrouw. Er ontstond een woordenwisseling. Daarna heeft P. de 25-jarige onder bedreiging van een mes verkracht en vermoord. Hij verborg haar lichaam en heeft het stoffelijk overschot uiteindelijk  in de auto van zijn moeder overgebracht naar Zeewolde. Daar heeft hij haar begraven in een diep graf. Volgens P. was het lichaam van Anne nooit gevonden als hij niet was gearresteerd en niet was gaan praten.

Ontvang onze nieuwsbrief

Wil je persoonlijke en indrukwekkende verhalen, met het laatste (positieve of regionale) nieuws, tips en achtergrond, in je mailbox ontvangen? Meld je dan aan voor de nieuwsbrief.

Meld je aan voor onze wekelijkse nieuwsbrief met daarin het laatste nieuws en aanbiedingen die wijzelf of in samenwerking met onze partners organiseren. Je kunt je op ieder moment afmelden. Zie voor meer informatie de privacyverklaring.

© 2025 Talpa Network. Alle rechten voorbehouden. Geen tekst- en datamining.