Volg Hart van Nederland

Nederlandse Wegenwacht beste van Europa

nieuws

1 okt 2018, 19:01

Link gekopieerd

Ze zijn de koning van de boutjes en de moertjes en ze zijn de besten van Europa: wegenwachthelden Pim Belder en Martin van Wijk. Hun team van de ANWB Wegenwacht is voor het tweede jaar op rij geëindigd als beste team bij de competitie Beste Wegenwacht van Europa. Aan de wedstrijd hebben in totaal negentien teams uit heel Europa meegedaan. De deelnemende wegenwachten moesten in Wenen gedurende vier dagen in de praktijk allerlei pechgevallen oplossen. Goede communicatie met de pechklant woog daarbij net zo zwaar als technische vaardigheden bij het verhelpen van een storing. Ze zijn de koning van de boutjes en de moertjes en ze mogen zich sinds dit weekend de besten van Europa noemen: wegenwachthelden Pim Belder en Martin van Wijk.

Ontvang onze nieuwsbrief

Wil je persoonlijke en indrukwekkende verhalen, met het laatste (positieve of regionale) nieuws, tips en achtergrond, in je mailbox ontvangen? Meld je dan aan voor de nieuwsbrief.

Meld je aan voor onze wekelijkse nieuwsbrief met daarin het laatste nieuws en aanbiedingen die wijzelf of in samenwerking met onze partners organiseren. Je kunt je op ieder moment afmelden. Zie voor meer informatie de privacyverklaring.

© 2025 Talpa Network. Alle rechten voorbehouden. Geen tekst- en datamining.