Volg Hart van Nederland
Na 60 jaar huwelijk trouwen Jaap (85) en Elly (83) opnieuw

Na 60 jaar huwelijk trouwen Jaap (85) en Elly (83) opnieuw

nieuws

16 jan 2017, 22:00

Link gekopieerd

Op 16 januari 1957 gaven Jaap en Elly Koopmans elkaar voor het eerst het jawoord, 60 jaar later trouwen zij opnieuw in het gemeentehuis van Brummen. Net als destijds, haalt Jaap zijn bruid thuis op in zijn versierde auto. Op het gemeentehuis wordt het bruidspaar ontvangen door Burgemeester Alex van Hedel. Ook het oorspronkelijke bruidspersoneel, de twee bruidsmeisjes en de getuigen, zijn aanwezig. Na de ceremonie zullen de originele trouwfoto’s nagemaakt worden op het bordes.

Ontvang onze nieuwsbrief

Wil je persoonlijke en indrukwekkende verhalen, met het laatste (positieve of regionale) nieuws, tips en achtergrond, in je mailbox ontvangen? Meld je dan aan voor de nieuwsbrief.

Meld je aan voor onze wekelijkse nieuwsbrief met daarin het laatste nieuws en aanbiedingen die wijzelf of in samenwerking met onze partners organiseren. Je kunt je op ieder moment afmelden. Zie voor meer informatie de privacyverklaring.

© 2025 Talpa Network. Alle rechten voorbehouden. Geen tekst- en datamining.