Volg Hart van Nederland
15-jarige jongen in kruis gestoken door voorbijganger

15-jarige jongen in kruis gestoken door voorbijganger

nieuws

25 okt 2017, 15:35

Link gekopieerd

Een 15-jarige jonge is zaterdag in Amsterdam in de schaamstreek gestoken. Dat heeft de politie woensdag laten weten. De jongen loopt zaterdag rond 17.15 uur op het voetpad van het Ganzenhoefpad. Hij ziet een man onder de burg zitten, de man begint naar hem te roepen maar het slachtoffer reageert er niet op. De man komt achter de jongen aan en geeft hem een duw. Het slachtoffer probeert zich los te werken en geeft de man een schop. De man haal een steekwapen tevoorschijn en steekt het slachtoffer meerdere malen in zijn kruis. De man gaat er daarna vandoor en laat de jongen hevig bloedend achter.

Signalement

De dader is een lichtgetinte man met een mollig postuur. Hij spreekt Arabisch en is tussen de 1.65 en 1.70 meter lang. De man heeft grijs haar met twee kalende inhammen. Mensen die meer weten van het steekincident, of informatie hebben over de dader, worden verzocht contact op te nemen met de politie. Dat kan via de Opsporingstiplijn op 0800 - 6070, anoniem melden kan via Meld Misdaad Anoniem op 0800 - 7000.

Ontvang onze nieuwsbrief

Wil je persoonlijke en indrukwekkende verhalen, met het laatste (positieve of regionale) nieuws, tips en achtergrond, in je mailbox ontvangen? Meld je dan aan voor de nieuwsbrief.

Meld je aan voor onze wekelijkse nieuwsbrief met daarin het laatste nieuws en aanbiedingen die wijzelf of in samenwerking met onze partners organiseren. Je kunt je op ieder moment afmelden. Zie voor meer informatie de privacyverklaring.

© 2025 Talpa Network. Alle rechten voorbehouden. Geen tekst- en datamining.