Volg Hart van Nederland
Koning en koningin op balkon Noordeinde

Koning en koningin op balkon Noordeinde

nieuws

19 sep 2017, 16:22

Link gekopieerd

Koning Willem-Alexander en koningin Máxima hebben dinsdagmiddag samen met prins Constantijn en prinses Laurentien naar het massaal toegestroomde publiek gezwaaid vanaf het balkon van Paleis Noordeinde. De balkonscène is een traditie waar altijd veel mensen op afkomen. De koning en de koningin kwamen in de Glazen Koets naar het paleis terug van de Ridderzaal, waar Willem-Alexander de troonrede heeft voorgelezen. Prins Constantijn en prinses Laurentien kwamen in een ander rijtuig van het Binnenhof naar het Haagse paleis. Vrijwel direct na de balkonscène op Paleis Noordeinde vertrekt koningin Máxima naar New York. Daar woont ze onder meer een vergadering van de Verenigde Naties en een benefietdiner bij. ANP

Ontvang onze nieuwsbrief

Wil je persoonlijke en indrukwekkende verhalen, met het laatste (positieve of regionale) nieuws, tips en achtergrond, in je mailbox ontvangen? Meld je dan aan voor de nieuwsbrief.

Meld je aan voor onze wekelijkse nieuwsbrief met daarin het laatste nieuws en aanbiedingen die wijzelf of in samenwerking met onze partners organiseren. Je kunt je op ieder moment afmelden. Zie voor meer informatie de privacyverklaring.

© 2025 Talpa Network. Alle rechten voorbehouden. Geen tekst- en datamining.