Volg Hart van Nederland
Jumbo waarschuwt voor salmonella in varkensvlees

Jumbo waarschuwt voor salmonella in varkensvlees

nieuws

17 mei 2019, 13:44

Link gekopieerd

Jumbo haalt per direct diverse verse varkensvleesproducten van het huismerk uit de schappen. Tijdens een reguliere kwaliteitscontrole is de salmonellabacterie aangetroffen. Daardoor kunnen deze producten mogelijk besmet zijn. Het gaat onder meer om gemengd gehakt, soepballetjes, varkensbraadworst en varkenssaucijs. Jumbo vraagt klanten de betreffende verse varkensvleesproducten terug te brengen naar de winkel. Ze krijgen dan hun geld terug. Wie het vlees toch wil eten, doet er goed aan het door en door te verhitten. Dat doodt de salmonellabacterie, aldus de supermarktketen. ANP

Ontvang onze nieuwsbrief

Wil je persoonlijke en indrukwekkende verhalen, met het laatste (positieve of regionale) nieuws, tips en achtergrond, in je mailbox ontvangen? Meld je dan aan voor de nieuwsbrief.

Meld je aan voor onze wekelijkse nieuwsbrief met daarin het laatste nieuws en aanbiedingen die wijzelf of in samenwerking met onze partners organiseren. Je kunt je op ieder moment afmelden. Zie voor meer informatie de privacyverklaring.

© 2025 Talpa Network. Alle rechten voorbehouden. Geen tekst- en datamining.