Volg Hart van Nederland
Jeffrey is dolblij! Eindelijk echte voetbalschoenen

Jeffrey is dolblij! Eindelijk echte voetbalschoenen

nieuws

31 mrt 2017, 16:21

Link gekopieerd

Vrijdag is het eindelijk is het zover. De 10-jarige Jeffrey Modderkolk uit Apeldoorn krijgt echte voetbalschoenen. Jeffrey heeft de aandoening cerebrale parese en daardoor peperdure aangepaste schoenen nodig. Door een inzamelingsactie is dat nu gelukt.

Jeffrey voetbalt met veel plezier bij het G-team van voetbalvereniging WWNA. Hij is echter de enige in het team zonder echte voetbalschoenen. Door de aandoening die hij heeft, cerebrale parese, kampt Jeffrey met spasmen en loopt hij met spalken. De zorgverzekeraar vergoedt maar een paar aangepaste schoenen per jaar. En dus moest Jeffrey tot op heden ook op die schoenen sporten.

Een paar aangepaste sportschoenen kosten zo’n 1000 euro. Mede dankzij een gulle gift van naamgenoot Jeffrey Molemans is dat geld nu bij elkaar.

Ontvang onze nieuwsbrief

Wil je persoonlijke en indrukwekkende verhalen, met het laatste (positieve of regionale) nieuws, tips en achtergrond, in je mailbox ontvangen? Meld je dan aan voor de nieuwsbrief.

Meld je aan voor onze wekelijkse nieuwsbrief met daarin het laatste nieuws en aanbiedingen die wijzelf of in samenwerking met onze partners organiseren. Je kunt je op ieder moment afmelden. Zie voor meer informatie de privacyverklaring.

© 2025 Talpa Network. Alle rechten voorbehouden. Geen tekst- en datamining.